February 2013

Divergent - Veronica Roth

26. february 2013 at 11:12 | Allyson |  Books
Název: Divergence
Autor: Veronica Roth
Obsah: Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka - úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí.
Můj názor: O této knížce vím už dlouho ale teprve před nějakou dobou se mi dostala do rukou. Když jsem ji začala číst, tak mě moc připomínala The Hunger Games ale po přelouskání několika málo kapitol mě to začalo opravdu bavit. To bylo někdy v době po Obřadu volby, kdy se Tris přidala k neohroženým. Hlavní hrdinku Tris jsme si docela oblíbila, no vlastně nevím jestli oblíbila spíš jsem ji brala že tam je a basta. Na kom jsem "oči mohla nechat" byl ale Čtyřka, kterého jsem si oblíbila snad ihned. To jeho tajemnstí mě moc nepřekvapilo, já to tak nějak tušila. Jedna z hlavních věcí, která se mi ale na knížce moc líbila byl vztah Tris a Čtyřky. Nějakým způsobem mi připadal úplně odlišný od vztahů v jiných knížkách, opravdu moc mě bavil. Moc se mi ale nelíbil ten konec, který se mi zdál až moc vražedný. Knížku bych celkově zhodnotila velice kladně a musím říct, že se těším až si přečtu druhý díl této trilogie.

Salvatore Ferragamo Show at Milan Fashion Week (Feb. 24th 2013)

25. february 2013 at 16:38 | Allyson |  Ashley Greene - APPEARANCES
Jak už jsem sem psala tak Ashley je v Miláně na Milan Fashion Week 2013 a během tohoto týdne se včera zúčastnila Salvatore Ferragamo Show. Musím ale říct že se mi tam tedy vůbec nelíbila, namalovaná a učesaná byla hezky ale nelíbí se mi jak byla oblečená. Připadá mi tam taková "stará - mladá"!
image host image host image host image host

Mark Magalog #3 '13

24. february 2013 at 13:10 | Allyson |  Ashley Greene - SCANS
Několik scanů s Ashley z nového vydání katalogu Mark!
image host image host image host

Happy Birthday Ashley Greene!!

21. february 2013 at 16:35 | Allyson |  Ashley Greene - HOT NEWS

Přesně v tento den ale před 26 lety se narodila rodičím Michelle a Joevi Greene holčička jménem Ashley, no a tato Ashley se rozhodla stát herečkou. Herečkou se opravdu stala a díky úspěšným filmům ságy Twilight také velice dobrou a úspěšnou.
Z malé holčičky Ashley Michelle Greene se stala velká, krásná a talentovaná žena, která má mnoho báječných fanoušků a lidí, kteří jí mají moc rádi.
Mnoho těchto fanoušků skoro z celého světa se zůčastnilo narozeninového projektu pro Ashley, o kterém už jsem vám taky psala. Projekt pořádala stránka Ashley Greene Brazil a já sama jsem se jej zúčastnila :D jako jediná češka. Na toto video se mužete podívat ZDE. Myslím, že mě poznáte, jo a vím že vypadám hrozně ale to je vedlejší ;)
Takže já Ashley přeju vše nejlepší, hodně štestí, zdraví, lásky a pracovních úspěchu, hodně novým dobrých filmů a hlavně aby se měla dobře a byla šťastná!! Happy Birthday Ashley Greene!!
P.S. sama Ash to video viděla a napsala o tom i tweet!!

Emma with a fan in 2010

19. february 2013 at 16:52 | Allyson |  Emma Watson - PERSONAL
Nová fotka Emmy z fanouškem z roku 2010 na Met Ballu v New York City.

Mariano Vivanco - new HQ photos

17. february 2013 at 14:18 | Allyson |  Emma Watson - PHOTOSHOOTS
Nové fotky s Emmou z photoshootu od Mariana Vivaca!
image host image host image host image host

Random - first film still

15. february 2013 at 22:19 | Allyson |  Ashley Greene - FROM MOVIES
Objevila se první stillska s Ashley z jejího nového filmu Random, hraje tam postavu Violet, psychopatickou vůdkyni gangu. Je to opravdu zajímvá fotka a jsme zvědavá na ten film, protože jsem Ash ještě v takto 'creepy' roli neviděla!

Attends the Kaufman Franco Show at New York Fashion Week (Feb. 11th 2013)

12. february 2013 at 15:45 | Allyson |  Ashley Greene - APPEARANCES
Ashley se včera zúčastnila v New York City Kaufman Franco Fall 2013 Fashion Show, během New York Fashion Weeku. Moc jí to tam slušelo a podle toho co psala na Twitter, tak si to i užila!!
image host image host image host image host

Attends the amfAR New York Gala in New York City (Feb. 6th 2013)

11. february 2013 at 12:56 | Allyson |  Ashley Greene - APPEARANCES
Ashley se ve středu 6. února zúčastnila v New Yokr City akce pořádané na podporu léčby rakoviny nazvané amFAR New York gala to kick off Fall 2013 Fashion Week. Měla oblečené opravdu moc hezké bílé šaty!!!
image host image host image host image host

The Lost Symbol - Dan Brown

8. february 2013 at 15:39 | Allyson |  Books
Název: Ztracený symbol
Autor: Dan Brown
Obsah: Po Andělech a démonech a Šifře mistra Leonarda je to již třetí příběh se symbologem Robertem Langdonem. Tentokrát neopustí domácí půdu a po svých předchozích zběsilých šetřeních v evropské kolébce (Římě, Vatikánu, Paříži a Londýně) se prvně zaplete do noční dešifrovací honičky na území USA, a to přímo v jeho hlavním městě Washingtonu D.C.
K řešení záhady je vyzván hrůzostrašným předmětem ležícím na zemi v Kapitolu, ukazujícím na nástropní fresku s obrazem George Washingtona, který je tam zpodobněn jako pohanský bůh. A není samozřejmě náhodou, že bývalý americký prezident George Washington se zednářským kladívkem a zednářskou ložící položil roku 1793 základní kámen Kapitolu. Ve Washingtonu se odehrává honba za legendárním zednářským pokladem…
Můj názor: K přečtení této knihy jsme se rozhodla pár týdnů potom, co jsem dočetla knihu Andělé a Démoni, taktéž od Browna. Pořád jsem si ale nebyla jistá, nechtělo se mi to kupovat, ale když jsem na Vánoce dostala ten tablet, tak bylo jasno :D stáhla jsme si to jako E-Book a četla v tabletu. Kámoška mi taky říkala, že si to mám přečíst, tak jsme se do toho s radostí pustila. Ten začátek všechno bylo super, napínavé a zajímavé. Vlastně mě to bavilo celou dobu až pak ten konec byl, takový dost zamotaný, následně jsem se dozvěděla něco zajímavého ale ten konec jsem vážně myslela že bude o něco lepší. Nevím jestli to bylo tím že to bylo takové opravdu podivné to ukončení nebo tím, že jsem to já pořádně nepochopila. Kámoška z toho byla každopádně nadšená :D Ona to není vůbec ale vůbec špatná knížka, je úžasná, strašně dobře napsaná, jenže já jsem ten konec prostě nepochopila, to je vše! :)

Alexi Lubomirski (MQ) - 2012

6. february 2013 at 16:07 | Allyson |  Emma Watson - PHOTOSHOOTS
Další fotka s Emmou k photoshootu Alexie Lubomirskiho z roku 2012, už mě to opravdu docela stve jak se ty fotky pořád objevují po jedné!

Marie Claire - Australia (March 2013)

3. february 2013 at 13:55 | Allyson |  Emma Watson - SCANS
Ti kdo žijete v Austrálii (asi vás moc nebude), tak si budete moci od 5. února koupit březnové vydání australského Marie Claire, jehož titulku zdobí Emma s fotkou od Alexie Lubomirského.

Ashley Supports ‘End It Movement’ in New Orleans (Feb. 2nd 2013)

3. february 2013 at 13:53 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Ashley se včera během Super Bowlu 2013 zúčatsnila v ulicích New Orleans akce nazvané End It Movement, která se snaží zabraňovat otroctví. Několik fanoušků jí tam potkalo a vyfotilo se s ní!

Ashley attends the Audi Forum New Orleans (February 1st 2013)

2. february 2013 at 12:26 | Allyson |  Ashley Greene - APPEARANCES
Ashley se včera spolu se svým bráchou Joem zúčastnila akce Audi Forum New Orleans v Ogden Museum of Southern Art v již zmiňovaném New Orleans. Ash to tam moc slušelo, hodně se mi líbí její šaty a taky make-up!
image host image host image host image host

POTM // March 2013

1. february 2013 at 19:28 | Allyson |  POTM
Poslední dobou strašně moc poslouchám písničku Oath od Cher Lloyd, tak jsem se taky rozhodla že vám dám na výběr, která její fotka bude jako Fotka měsíce Března :)