July 2012

Movies what I saw - Cyberbully

31. july 2012 at 21:01 | Allyson |  Movies
Vytvořila jsem si rubriku s názvem Movies, budu tam dávat informace o jednotlivých filmech, které jsem v poslední doě viděla a zaujaly mě. Tím nejnovějším je film v hlavní roli s Emily Osment od ABC Family Cyberbully.
Obsah: Taylor Hillridge, teenage dívka žijící s matkou a mladším bratrem dostane k narozeninám nový laptop. Je celá bez sebe že se konečně může pohybovat ve vodách internetu bez toho aniž by jí mamka nahlížela přes rameno. Jako provní si Taylor založí účet na sociální síti a začne přidávat fotky a další věci. Chvíli jí to jde normálně ale pak se její bratr nabourá na již zmíněnou sociání síť a napíše tam že je děvka (nebo něco takového). V tu chvíli začne celá škola Taylor nenávidět a psát hnusné komentáře na její stránku. Dokonce i její nejlepší kamarádka Samantha si vytvoří fake profil jako jistý James a začne si s Taylor dopisovat a potom napíše na její zeď že Taylor s tím Jamesem spala a on od ní něco chytil. Všichni ji pomlouvají a ona se pokusí předávkovat. Taylor se vzbudí v nemocnici, po nějaké době se z toho celkem dostává ale to ještě netuší o tom kdo vlastně je ten James.....
Můj názor: Za prvé se chci omluvit za šíleně hrozně popsaný obsah výše! Ale snad jste alespoň trochu pochopili. Film se mi líbil. Herecké výkony byly dobré. Kdyby obsah filmu nebyl o tom o čem je, tak bych asi asi řekla že je to jen obyčejný teen film. Právě svým obsahem mě tento film zaujal. Myslím, že bylo vážně na čase aby někdo natočil něco týkajíví se taky kyber šikany. Všichni o tom mluví ve školách a v televizi ale tento film člověku přímo ukazuje co se může stát a taky co se děje. Já chápu, že všichni si asi říkají že jich se to netýká ale týká, všech se to týká! Mě i vás, všichni volně brouzdáme na internetu, veřejně vystavujeme své data veřejnosti a ani si neuvědomujeme co by to mohlo způsobit. No a tady máte příklad toho, že internet není zas tak super a cool jak si všichni myslí. Vím, že tímto co tady píšu nezměním nikoho, nikoho ani měnit nechci, nechci nikomu vnucovat svůj názor ale myslím si, že tento film by lidi (hlavně teens) vidět měli... Dole je trailer, tak alespoň na ten se koukněte ;)

LOL: Laughing Out Loud - Download

31. july 2012 at 20:27 | Allyson |  Ashley Greene - HOT NEWS
Film s Miley Cyrus, Demi Moor a Ashley Greene LOL: Laughing Out Loud. Toto je americký remake na stejnojmenou francouzskou verzi tohoto filmu z roku 2008. Miley Cyrus tam hraje hlavní postavu Lolu a Ashley Greene hraje postavu jménem Ashley. Film se do kin dostal teprve nedávno ale teď jsem ho konečně našla ke stažení na Uložto. Takže pokud by měl někdo zájem tak si to stáhněte a koukněte se. Je to taková řekla bych teen komedie, asi.
Link na stažení najdete v obrázku výše a nebo potom zde!

New Nylon Outtake of Ashley

31. july 2012 at 20:07 | Allyson |  Ashley Greene - PHOTOSHOOTS
Jedna pěkně malinká nová fotka s Ashley pro magazín Nylon. Tento photoshoot se onjevil celkem nedávno :)

Spotted on Main Beach in East Hampton, New York (30.07.2012)

31. july 2012 at 9:57 | Allyson |  Emma Watson - CANDIDS
Emma si zašla v New York City odpočinout na pláž Main Beach v East Hamptons, s sebou si vzala i nějakou knihu na čtení. Máme pouze dvě fotky od fanouška.

Idk how to call this article...

30. july 2012 at 21:22 | Allyson |  My diary
Jak vidíte v nadpisu, tak nevím jak mám nazvat tento článek :D ale na nadpisu zas tak nezáleží ne? Dneska jsem byla dopoledne doma a už ani nevím co jsem dělala :D asi nic moc zábavného, když si to nepamatuju. Odpoledne jsem šla za tou mamčinou kamarádkou, jak jsem vám o ní psala v tomto článku. Jsme šli na procházku i s jejím malým synem, který se jmenuje Finley a už vím jak se to píše :D Jen tak jsme kecaly a ona mi říkala o jejích začátcích v Anglii, taky jsem zjistila že bydlí ve West Sussexu, kousek od Brightonu a já když jsem bydlela v hostitelské rodině v Anglii tak jsem byla asi jen 20 minut od ní :D Ještě říkala že byla na hradě Arundel (což má asi hodinu cesty z domu), kde Kristen Stewart fotila photoshoot a že ten hrad je jeden z nejkrásnějších míst, které viděla. No prostě jsem tak různě mluvily a teď jsem se vrátila. Už dlouho mám stažený film Cyberbully, tak se na to jdu kouknout a pak vám kdyžtak něco k tomu můžu napsat.

Návštěvnost 23.7. 2012 - 29.7. 2012

30. july 2012 at 13:49 | Allyson |  TopList
Pondeli: 27
Utery: 19
Streda: 15
Ctvrtek: 14
Patek: 23
Sobota: 16
Nedele: 18

Celkem: 132


Ashley - TS: Breaking Dawn part 2 promo photos

29. july 2012 at 23:03 | Allyson |  Twilight Saga - STILLS/BTS
Promo fotky v UHQ kvalitě s Ashley alias Alice k Breaking Dawn part 2.

I won't be here as much today...

29. july 2012 at 13:41 | Allyson |  My diary
Čaute lidi, tak jenom ve zkratce. Doma máme návštěvu a taky dneska asi pojedeme na hody (v tom dešti :D. Takže fakt nevím jak tady dneska budu aktivní, i kdybych nakonec na žádný hody nešla tak asi nebudu celej den sedět u komplu. Nevím jak moc tady budu a celkově se vám chci omluvit za neobíhání a neaktivitu. Včera jsem taky nebyla doma, byla jsem u tety a pak tam přijel i taťka s rodinou a domů jsem dojela asi kolem 11 :D Upřímně, stejně není moc novinek a ničeho a vy víte, že když se nějaká ta novinka objeví tak ji vám sem dám, takže blog podle mě nezaostává :D So, prosím berte ohled na to že tu moc nejsem a že neobíhám! :D Xoxo Allyson.

Twilight saga: Breaking Dawn part 2 - Promo Pictures

29. july 2012 at 13:26 | Allyson |  Twilight Saga - STILLS/BTS
Promo fotky k Breaking Dawn part 2 v HQ kvalitě.


Ashley Greene Tweet - July 27th 2012

28. july 2012 at 22:27 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Todle se stane když jdete natúru v podpatcích s @laurabrown99:

Arriving at her Home from LAX Airport, Los Angeles (July 26th 2012)

27. july 2012 at 18:25 | Allyson |  Ashley Greene - CANDIDS
Ashley včera doletěla zpět domů, do Los Angeles. V Savannah natáčela svůj nový film CBGB a po celkem dlouhé době se vrátila do L.A. Tydle fotky jsou už z doby kdy z letiště přijela ke svému domu.
image host image host image host image host

BTS video of Ashley’s Nylon Cover Shoot

27. july 2012 at 18:00 | Allyson |  Ashley Greene - VIDEOS
BTS video k Ashleyinému photoshootu pro časopis Nylon na měsíc Srpen.

Shopping in New York City (July 26th 2012)

27. july 2012 at 17:30 | Allyson |  Emma Watson - CANDIDS
Emms byla včera viděna v New York City na nákupech. Zašla si na nákup s výtvarními potřebami a jak to tam vypadá tak Emms vyměnila svého BlackBerryho za nový bílý iPhone4. S sebou má také svou oblíbenou Chanel kabelku a boty Soludos, které má snad ve všech barevných variací. Outfit se mi moc líbí, hlavně ta halenka s kitičkama je hezká. Emmě to tam moc slušelo :)
image host image host image host image host

Yesterday with HP mania

26. july 2012 at 18:10 | Allyson |  My diary
Včera odpoledne jsem šla ke kámošce u který byla další kámoška, no prostě jsme byly u kámošky. Nevím jak ale nějak se kámošky domluvily že se budou dívat na všechny díly Harryho Pottera. No a já jsem se k nim přidala. Dopoledne jsem došla ke kámošce a v 10:30 jsme se začaly koukat na první díl. Někdy kolem třetí odpoledne už jsme byly u 3 dílu, v osm večer si ještě pamatuju že jsme koukaly na pětku, protože to s náma koukal i kámošky brácha. Šestku jsme sledovaly někdy kolem půl noci a to si z toho vůbec nic nepamatuju! Šestej díl HP jsem jako jediný nikdy neviděla a chtěla jsem se na něj kouknout ale nakonec to dopadlo tak, že jsem začala usínat a jen ze spaní jsem se ptala: "Kdo je princ dvojkrve?" "Co se děje?" "O čem to je?" :D myslím že mi i někdo odpovídal ale fakt nemám tucha kdo zabil Brumbála a kdo je ten princ! A vůbec nevím o čem ten díl byl :D pak už jsem si řekla že jestli něco neudělám tak usnu, takže jsme si ve dvě v noci šly uvařit kafe. Po tom kafi už nám bylo celkem líp a měly jsme před sebou první část relikvií smrti, což jsem se pak shodly že ta první část relikvií byl takový dvou hodinový úvod pro tu část druhou. A celou Potterovskou sérii jsme dokoukaly po 20ti hodinách v 6:00hodin ráno! Takže, pokud někdo chcete tudle Potter Night vyzkoušet tak se připravte na 20hodin u televize/počítače :D Ještě jsme pak asi do 7. ráno kecaly a no a pak šly spát, no já jsem spala asi 20 minut, pak jsem se vzbudila a nemohla usnout, tak jsem vztala o půl 8 ráno! Omg, cítím se totálně blbě, protože jsem už víc jak 24hodin nespala, ale musím říct, že už to tak šílený není, ráno jsem myslela že to se mnou klepne ale lehnout jsem si nemohla, už bych neusnula! Ale zase fakt to stálo za to! Když se na to koukáte takhle za sebou, tak vim dochází věci, kterých jste si předtím vůbec nevšimli a taky to celé "protžíváte" s hlavníma postavama. Todle takový moje další info z toho co dělám o prázdninách :)

'Perks' new poster (GB)

26. july 2012 at 14:01 | Allyson |  Emma Watson - FROM MOVIES
Na oficiálním britském FB filmu Perks of Being A Wallflower byl zveřejněn nový oficiální britský plakát k tomuto filmu.
image host

'Perks' premiéra na TIFF 2012

26. july 2012 at 13:56 | Allyson |  Emma Watson - HOT NEWS
Na letošním TIFF (Toronto International Film Festival) v Kanadském Torontu proběhne speciální prezentace a světová premiéra filmu The Perks of Being a Wallflower! Nejsou potvrzeny žádná přesná data a ani účasti herců ale festival se bude konat v Torontu, Ontario, Kanada od 6. do 16. září 2012. Přesný program bude uveřejněn 21. srpna 2012.

THE LOOK : Ashley Greene on Fashion and Twilight

26. july 2012 at 13:28 | Allyson |  Ashley Greene - VIDEOS
Možná si pamatujete když jsem vám sem před nějakou dobou dávala fotky s Ashley když dělala video rozhovor pro The Look. Konečně se objevilo i celén interview ve videu, které dělá Laura Brown pro časopis Harpers Bazaar. Je to celkem zajímavé, protože je to udělané velice zajímavým způsobem, takovou jako kdyby procházkou :D

New pics for Vanity Fair + one for Elle France

24. july 2012 at 21:11 | Allyson
Čtyřy nové fotky s Kristen pro photoshoot pro časopis Vanity Fair. Kristen to tam moc sluší ale fotky jsou potagované a zřejmně upravované protože Kristen má na jedné fotce modré oči ale ve skutečtnosti má oči zelené! Posední fotka je pro Francouzské Elle.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
4× Vanity Fair Outtakes

1× France Elle

In Toronto, Canada (23.07.2012)

24. july 2012 at 13:48 | Allyson |  Emma Watson - CANDIDS
Emma byla teď pár dní v Torontu, v Kanadě, kde se zúčastnila premiéry nového Spidermana a také pak psala na twitter že se jí líbil výkon Emmy Stone a Andrewa Garfileda. Tady mám jen jednu fotku nejspíše z letiště v Torontu, když z Kanady odlítala, což mohlo být nejspíš včera!

Ashley - Nylon Outtakes (August 2012)

24. july 2012 at 8:55 | Allyson |  Ashley Greene - PHOTOSHOOTS
Ze včerejška tady máte scany s Ashley z časopisu Nylon pro USA na měsíc srpen. Teď už se objevily i samotné fotky, které byly použity v časopisu. Jedná se o nový photoshoot právě pro tento časopis. Ashley to tam moc sluší, fotky jsou takové zajímavé a můžete si všimnou, že na jedné je i Ted, Ashleyin kadeřník.
image host image host image host

Ashley Greene Tweet - July 23rd 2012

23. july 2012 at 22:45 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
- Děkuji každému kdo pro mě hlasoval v TCA Scene Stealer. Jste ti nejvíce neuvěřitelní fanoušci! Přeji si abych tam mohla být! Miluji vás lidi!

Nylon mag. scans - August 2012 (USA)

23. july 2012 at 20:57 | Allyson |  Ashley Greene - SCANS
Scany s Ashley ze srpnového vydání časopisu Nylon pro USA. Fotky použivé v časopisu jsou asi z nového photoshootu a moc se mi líbí jak je to graficky vypracované!
image host image host image host image host

Teen Choice Awards 2012 - Winners

23. july 2012 at 20:40 | Allyson |  Twilight Saga - NEWS
Opět po roce se včera konalo udílení cen Teen Choice Awards 2012. Přenos jsem nesledovala na internetu ale na netu jen hodně videí a pokud bych nekde objevila odkaz na stažení celého přenosu tak jej sem dám :)
Teď už ale k výhercům. Seriáli Pretty Little Liars a The Vampire Diaries vyhráli několik cen stejně jako CSI Miami nebo Glee. Emma Stone vyhrála nejlepší filmovou herečku v komedii za film The Help, což jsem moc ráda (doufala jsem že ten film něco vyhraje). Také Kristen Stewart a Twilight saga vyhrála několik ocenění jako např. Nejlepší herečka v romantickém filmu (Kristen) nebo Nejlepší romantický film. Hoodně moc ocenění taky získal film The Hunger Games s Jennifer Lawrence, Joshem Huchersonem a Liamem Hemsworthem. Nebudu to vypisovat všechno sem, takže dole je celý seznam výherců!

Teen Choice Awards 2012 - Twilight saga cast

23. july 2012 at 20:16 | Allyson |  Twilight Saga - CAST
Včera 22. července bylo předávaní každoročních cen Teen Choice Awards 2012. Stejně jako mnoho dalších celebrit tam nesměla chybět ani Kristen Stewart, Robert Pattinson a Taylor Lautner. Zde jsou fotky převážně Kristen. Moc jí to tam slušelo. Celkem se mi líbí to její sáčko Roberto Cavalli. Boty byli kožené a kalhoty značky Christian Louboutin. Měla krásný makeup, který byl do modra (oči) a ladil jí se sáčkem, její vyzážistka Ashlie Johnson použila růžový lak značky Chanel.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Návštěvnost 16.7. 2012 - 22.7. 2012

23. july 2012 at 20:13 | Allyson |  TopList
Pondeli: 12
Utery: 9
Streda: 9
Ctvrtek: 7
Patek: 8
Sobota: 13
Nedele: 30

Celkem: 88

Past two weeks and today :)

22. july 2012 at 20:57 | Allyson |  My diary
Včera večer jsem vám psala že už jsem zpět doma. Teď vám přináším podrobnější info ;) Nebudu tady vypisovat jak probýhal den ode dne po celou dobu dovolené, protože bych nepsala asi nic jiného než že jsem ležela 6 hodin denně na pláži a večer chodila po obchodech :D No a tak to bylo celé dva týdny, pořád to stejné. Ke konci už mi z toho začalo pomalu hrabat :D tak jsem i celkem ráda, že jsem zpět! Byl tam samej ortavnej turek a samej rus :D Celkem jsem se bála letedla ale nakonec to nebylo vůbec špatný (až na ty uši) :D Včera jsem šla spát asi v jednu a kráva jsem se vzbudila v 5 a už jsem neusla ale celkem se divím, že jsem ok :D
Dneska odpoledne jsem šla spolu s mamkou k její kamarádce, která sem přijela asi na měsíc (nebo tak nějak) za rodinou z Anglie. Ta paní už tam žije asi 12 let a má 2 letýho syna Phenleeho (upřímně se ještě musím zeptat jak se to píše, ale vyslovuje se to /finlí/). Mamka té paní říkala že bych celkem ráda s někým mluvila a tak paní řekla že klidně můžu přijít. Jsem tam dneska došla a ten Phenlee byl úplně super, všichni tam na něj mluvili česky a on odpovídal anglicky a pak se ho ta paní zeptala jestli nechce jít dělah hají a on jen "No Hají" s tím naptosto britský přízvukem a ještě to jejich /neu/. Já jsem nemohla. Pak tý paní volal její manžel a já jsem jenom slyšela jak mu říkala: "My friends daughter is here and she wants to speak english" pak se na mě podívala a říká "Chceš si zaspeakovat?" a podala mi ten telefon, jsem vystrašeně řekla že raději ne a vrátila jí ho. Pak jsme tam grilovali a já jsem s ní a s tím malým kecala anglicky. Nakonec konstatovala, že má angličtina je lepší než její když po maturitě jela do anglie dělat au-pair. Jsem jí moc poděkovala a ona řekla jen že mám přijít a že můžeme mluvit a že i slovíčka mě může naučit. Teď mi taky řekla jak se řekne moucha (fly), vosa (wasp), vážka (dragonfly) a komár (mosquito, ale to jsem věděla). Tak jak to tak vypadá, tak tam asi ještě zajdu protože jsem zjistila, že většinu jejich rodiny znám (oni mě taky znají) a taky zaspeakuju se skoro-native speakerem a doufejme, že pochytím ten britský přizvuk (musím říct, že kdybych nevěděla že ta paní není angličanka tak to nepoznám). To bude asi tak vše pro dnešek. Jdu objehnout affs a pak ještě uvidím co budu dělat :)

OMG, I just came back!!

21. july 2012 at 23:14 | Allyson |  My diary
Wow, tak mě tady máte zpět lidi! Jak můžete vidět v předchozích pár článcích, tak jsem se sem snažila přidat všechno co se objevilo během posledních dvou týdnů mé nepřítomnosti. Řeknu vám že jsem se úplně vykašlala na to něco k tomu psát a to nejdůležitější je v nadpise. Je 11 hodin pryč, z letiště jsem dojela někdy kolem 9 a od té doby sedím tady (já vím, šílený) :D Let byl fajn akorát že ještě teď mám pěkně zalehlé uši :D ale to snad přejde, když jsme přistávali tak ten tlak byl šílený, myslela jsem že mi pukne hlava! Teď objehnu jen Sisters a Family a zítra uvidím jak budu mít čas, tak bych objehla zbytek a začala normálně přidávat články. Jak bylo na dovči, vám prozradím zítra, pokud by vás to zajímalo, můžu sem dát i nějaký fotky (který ještě nemám ani stáhlý v noťasu). No nic, toto je jen takový "Jsem zde a začnu fungovat" článek a více napíšu zítra asi :) teď už se jdu vysprchovat a spát, protože jsem úplně mimo, dnešek byl extrémně náročný, když si představím že ještě před 7 hodinama jsem byla 2000km daleko, ufff. Já vážně jdu spát. Zítra se vám ozvu s lepším infem, musí se mi to všechno nějak uležet v hlavě! :)

Out and About in New York City (17.07.2012)

21. july 2012 at 22:58 | Allyson |  Emma Watson - VIDEOS
Nějaký fanoušek potkal Emmu 17. 7. v New York City.