June 2012

Ashley Greene on Shooting with Peter Lindbergh for DKNY’s Fall Campaign

30. june 2012 at 18:23 | Allyson |  Ashley Greene - INTERVIEWS
Rozhovor s Ashley Greene o focení pro kampaň DKNY na podzim roku 2012. Fotografem je Peter Lindbergh, který Ashley fotil od TriBeCa přes Battery Parku až to Upper East Side.
Co se ti líbí na focení kampaně pro DKNY?
Bylo to poprvé co jsem pracovala s Peterem Lindberghem a okamžitě jsme šli fotit. On je legendární, takže já jsem se cítila pokorně, když jsem měla tu možnost pracovat s ním. Když jsme fotili, tak mrzlo a pršelo ale Peter má tak nakažlivou vášnivou energii, že na focení udržovat legraci a nadšení.
Jak se modeling liší od hraní? Jsou si tyto činnosti nějak podobné?
Dělání reklamního photoshootu nebo shootu pro nějaký časopis je velmi odlišné od hraní. Když dělám photoshoot, tak dorazím na místo, převlékám se a při focení si užívám tu modu tam. Ale když hraju, tak musím udělat obrovské množství věcí ohledně dané postavy předem. Scénář, tuny vyhlednávání… K hraní je zapojeno mnohem víc věcí. Miluju tu kreativitu u obou prací ale u každé v trochu jiném smyslu.
Jaké bylo fotit v ulicích New Yorku?

Ashley Greene Tweet - June 30th 2012

30. june 2012 at 17:08 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Dnes byl můj první den CBGB. Takový řev! P.S. Díky za všechny ty krásné tweety o DKNY a "The Apparition", lidi jste úžasní :)


Having lunch and shopping in London (June 29th 2012)

30. june 2012 at 10:44 | Allyson |  Emma Watson - CANDIDS
Emma si včera zašla v Londýně do galerie a na oběd. Dole jsou dvě fotky pořízené nejspíš při odchodu z obchodu se sandwichi. Moc jí to slušelo, jak se usmívala a taky měla hezký outfit :)
image host image host

Balenciaga: 'Florabotanica' Fragrance Ad

30. june 2012 at 10:34 | Allyson
Mám tady první tři fotky pro značku Balenciaga na vůni Florabotanica. Kristen Stewart je tváří této vůně a proto také byla před pár dny v Paříži. Dole můžete vidět fotku s Nicolasem Ghesquière (myslím) desingnérem značky Balenciaga. Druhá fotka je lahvička na Florabotanica a třetí už je reklamní poster s Kristen.
image host image host image host

New/Old ‘Snow White and the Huntsman’ Mexico Press Conference HQ Photos

30. june 2012 at 10:16 | Allyson
Staro/Nové fotky s Kristen z Mexika, když tam byla propagovat Sněhurku a lovce. Sluší jí to tam :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

The End of something old and start of something new...

29. june 2012 at 17:20 | Allyson |  My diary
Právě dneska je ten den, kdy většina z vás (alespoň můj ročník 96 a 97) ukončili povynnou školní docházku! Já jsem nebyla výjimnou, takže jsem dnes po 9ti letech naposledy nasedla na autobus a jela směr má občas nenáviděná a jinak milovaná základní škola. Ve škole jsme měli až na půl devátou, takže jsem jela jenom sama s kámošem, celkem slušně jsme si povikládali a pak už jsme byli ve třídě a naše paní učitelka třídní a pan ředitel předávali vysvědčení a já jsem taky jako jedna z mála :D dostala pochvalu za příkladné plnění povinností a vzornou reprezentaci školi, byla k tomu i knížka s názvem "Reálie Spojených států amerických aneb Life and culture in the USA." Předala jsem paní učitelce kitičku a poděkovala jí za to že to s náma vydržela, ona jen řekla, že když budu kdykoliv něco potřebovat tak mám přijít. Ještě mezitím do třídy přišla jedna holka z nižšího ročníku a začala tam něco říkat spolužačce mojí a p. učitelka jí řekla že má odejít a ta holka jenom na ni "Co chceš?"! To mě úplně naštvalo a paní třídní učitelka taky z toho byla celkem špatná, se jí chtělo brečet! Si nezaslouží todle! Ať je jaká je ale takový vážně hajzli na ní bejt nemusí!!
Potom jsem se vydala směr má nejoblíbenější paní učitelka Fabelly, angličtinářka. Té jsem řekla že jí strašně moc děkuju za všechno co pro mě kdy udělala a že to byla ta nejlepší učitelka, jakou jsem kdy měla, že si jí moc vážím a bude mi chybět. V tom mě ona řekla, že to ona mě děkuje moc, že tak úžasnou žákyni ještě nikdy neučila, no a pak jsem začala začala brečet, ona samozdřejmně taky, jsme se obejmuly a já jí předala bonboniéru a se vzlikama odešla. Po cestě jsem potkala spolužáky, obejmula je a popřála všem hodně štěstí a naprosto uřvaná jsem se vydala domů!
Všechny jsem následně označila v příspěvku "Budete mi chybět" ma facebooku a jediné co mi zbylo je naše tmavě fialové školní tričko, fotky a vzpomínky. Neměla jsem je ráda ale budou mi chybět! Každý z nich mi bude chybět, někdo víc, někdy míň ale každý!
Takže stejně jako jsem to udělala ve škole, tak to dělám i taky, přeji vám všem hezké, zajímavé a pohodové dva měsíce volna :)

Ashley - DKNY Fall 2012 Campain Photos

29. june 2012 at 7:41 | Allyson |  Ashley Greene - PHOTOSHOOTS
Objevilo se konečně několik fotek s Ashley Greene pro její nejnovější kampaň k značně Donna Karan New York (DKNY) na podzim 2012. Fotky opět pochází z ulic New York City a Ashley to tam moc sluší :) Objevilo se i video pro tuto kolekci ale bohužel ještě není na youtube, takže vám ho sem dám v podobě odkazu Zde. Až se to objeví na YouTube, tak budete první kdo to bude vědět :) Ashley to jinak opět moc slušelo. Tyto fotky se mi moc líbí, jsou takové, New Yorkské :D
image host image host image host

Harry Potter and the Deathly Hallows Part II - Promotional Stills

28. june 2012 at 19:15 | Allyson |  Emma Watson - FROM MOVIES
Jedna moc hezká stillska s Hermionou a Ronem z poslední části Deathly Hallows, kde jsou v tajemné komnatě! Myslím, že je to ta scéna jak se políbili a uvědomili si že se vlastně mají rádi :D tu scénu mám osobně dost ráda a někdy se na to budu muset kouknout znovu, prostě mi chybí Harry Potter!

Harry Potter and the Deathly Hallows Part I - BTS

28. june 2012 at 19:09 | Allyson |  Emma Watson - FROM MOVIES
Sedm nových Behin The Scene fotek z natáčení první části sedmého dílu Harryho Pottera, Deathly Hallows part 1. Ems to tam moc sluší, celkem se mi začíná stejskat po těch jejích dlouhých vlasech :D
image host image host

Harry Potter and the Philosopher's Stone - BTS

28. june 2012 at 19:04 | Allyson |  Emma Watson - FROM MOVIES
Dvě nové BTS fotky z natáčení Harryho Pottera a kámen mudrců z roku 2001.
image host image host

Harry Potter and the Deathly Hallows Part I - Photoshoot

28. june 2012 at 19:00 | Allyson |  Emma Watson - FROM MOVIES
Objevila se jedna nová fotka k Photoshootu k filmu Harry Potter and deathly hallows part 1. Emma tam má ještě dlouhé vlasy a sluší jí to tam :)
image host

Ashley’s DKNY Fall 2012 Campaign Photos

28. june 2012 at 18:56 | Allyson |  Ashley Greene - PHOTOSHOOTS
Mámm tady pár prvních a nových fotek s Ashley Greene pro kampaň DKNY na podzim 2012. Nejsou moc kvalitní ale doufám, že se brzy objeví nové a v lepší kvalitě :)
image host image host image host image host

‘Breaking Dawn Part 2′ Comic Con Panel Thursday July 12th

27. june 2012 at 20:40 | Allyson |  Twilight Saga - NEWS
Za pár týdnů se bude v San Diegu konat známý ComicCon 2012. A stejně jako další filmy a seriály tak ani poslední film ze série Twilight tam nesmí chybět. Twilight saga: Breaking Dawn part 2 bude mít panel ve čtvtek 12. července v hale H hned jako první. Fanoušci budou moct kládst otázky castu a lidem co na filmu pracovali. No a také by tam měl být odprezentován sneak peek k velmi očekávanému závěru ságy. Comic Conu 2012 by se také měli zúčastnit seriáli jako je The Vampire Diaries a Dexter.

‘Snow White and the Huntsman’ Sydney Fan Photos

27. june 2012 at 20:28 | Allyson
Fanouškovské fotky s Kristen z premiéry Snow White and the huntsman v Australském Sydney, která probýhala 19. června 2012.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Ashley Greene Tweets - June 26th 2012

26. june 2012 at 15:26 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Nemyslím si že budu používat budík v 7:30 ráno... Ale pracovní telefonáty :)

Musím říct... Jsem šťastná žena! :) Doufám, že všichni máte úžasný ráno, den, nebo večer... Závisí to na tom, kde na světě jste!

Kristen and Rob in New Jersey (June 23th, 2012)

26. june 2012 at 13:38 | Allyson
Kristen spolu s Robem se 23. června zúčastnili svatby jejich kamaráda producenta Kevina Turnera v New Jersey. Na jedné z fotek je i pozvánka na tuto svatbu, kde jsou uvedeni jako "Pan Robert Pattinson a Paní Kristen Stewart".
image host image host image host

Návštěvnost 18.6. 2012 - 24.6. 2012

25. june 2012 at 20:06 | Allyson |  TopList
Pondeli: 24
Utery: 26
Streda: 16
Ctvrtek: 39
Patek: 28
Sobota: 13
Nedele: 24

Celkem: 170

My weekend and more :)

24. june 2012 at 21:02 | Allyson |  My diary
Tak mě tady zase máte s mým deníčkem. Celý týden byl celkem v pohodě. Ve škole už se neučíme, takže fakt nechápu proč tam ještě musím chodit! Ale to nic no. V pátek jsem rovnou ze školy šla k babičce a pak jsme jeli k tetě, byla jsem ráda, že jsem ji viděla zase a taky jsme grilovali a pak k večeru mi popřáli k narozeninám. Doslala jsem trička, dvě velmi krásné kabelky (ta jedna je taková normální ale je hezká a ta druhá je vážně nádherná) a knížku, na kterou jsem se tak moc těšila. Lidi, taky už mám konečně doma The Hunger Games ♥ . A potom večer jsem jela domů. Tam (doma) jsem narozky slavila včera a taky jsem dostala hodně moc oblečení (dvoje velice hezké shortky, několik trik a halenek, naušnice (až asi 50té) a taky moc hezký náramek a od strejdy jsem dostala překrásné zlatobílé hodinky! Ty mi vážně vyrazily dech, jsem vůbec nečekala! A od mamky mám to tetování k narozeninám. Babča mi dala peníze, trošku se plácla přes kapsu jako, čekala jsem že v té obálce budou tak 200 a ne 2000!! Jsem vážně ráda za tý dárky a přemýšlím že bych zítra nešla do školy ale mamka mě asi nenechá doma! Ale mohla bych jí přemluvit, proto oficiálně mám 16 až zítra v 12:00 v poledne! :D A taky kámoška u nás spala a pak jsem šla já k nim ale stejně, nevím proč ale je lepší když jsem já u ní a ne ona u nás, u nich jsem víc zvyklá asi :D Bych si tam pomalu mohla dát přechodné bydliště jako :D Se mějte lidi zatím a užijte si poslední tejden školy :)

Ashley Greene Tweets - June 24th 2012

24. june 2012 at 12:54 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Marlo se právě hodinu válel v trávě v parku...

Theo si hrál na skákající žábu nad Marlem... pic.twitter.com/IcZWFsQd

- Jsou plemeno Jack Russel?
AG: Oba jsou Toy Fox Terrieři :)

Out and About in East London (22nd June 2012)

23. june 2012 at 23:34 | Allyson |  Emma Watson - CANDIDS
Emma byla včera spolu se svou kamarádkou Sophií Summer ve východním londýně. Můžete také vidět že Sophie má s sebou psa, Darcy, který je obarvený na rúžovo. Je to protože Sophie prostřednictvím Darcy (pes) snaží získat prostředky na výzkum léčby rakoviny prsu.
image host image host image host image host

Fanpic with Ashley in New York (June 22nd 2012)

23. june 2012 at 12:38 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Jedna fanynka měla včera to štěstí, že potkala Ashley v New York City a vyfotila se s ní. Moc jí to na té fotce sluší, jak Ashley tak i té fanynce jménem Lena.


Kristen & Rob in LA (June 21st 2012)

22. june 2012 at 21:32 | Allyson
Fotečky s Kristen s Robem když byli včera 21. června venku v L.A.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Arriving Back In L.A. (June 21st 2012)

21. june 2012 at 22:01 | Allyson
Kristen dneska přiletěla zpět do Los Angeles, kde pravděpodobně bude trávit dalších pár dní. By mě zajímalo co to má na tý ruce :D
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Photo of the day - June 21st 2012

21. june 2012 at 20:50 | Allyson |  Photo of the day
Moje oblíbená britská herečka a modelka Kaya Scodelario.

Hot30 Countdown' Radio - Photos

21. june 2012 at 18:55 | Allyson
Kristen Stewart a Chris Hemsworth udělali rozhovor s jedním Australským rádiem když byli v Sydney, přesněji s Hot30 Countdown' Radio. Podle fotek se Kristen i Chris dost bavili a užili si to! :)
image host image host image host

Fan Encounters with Ashley at Samsung Galaxy SIII Launch Party (June 20th 2012)

21. june 2012 at 17:21 | Allyson |  Ashley Greene - PERSONAL
Dvě fotky s Ashley ze včerejška, když byla na uvádění telefonu Samsung Galaxy X 3 v NYC. Ta první je s basketballovým hráčem Stephenem Currym a ta druhá je s nějakou fanynkou.

Samsung Galaxy SIII Launch Hosted by Ashley Greene (June 20th 2012)

21. june 2012 at 15:38 | Allyson |  Ashley Greene - APPEARANCES
Ashley včera 20. června uváděla v Skylight Studios v New York City zahajovací párty pro telefon Samsung Galaxy SIII. Moc jí to slušelo v těch černo-hnědých šatech. Akorát boty bych si asi vzala jiné ale to záleží individuálně na člověku :D Každopádně jí to moc slušelo :) By mě zajímalo, jestli si ten telefon taky koupila, protože já bych ho chtěla!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com